شهر تاندر بی کانادا

هزینه کمتر زندگی چیزی است که بسیاری از تازه واردان را به شهر تاندر بی کانادا جذب می کند. اگرچه شهر تاندربی در کانادا هنوز یک منطقه شهری با امکانات رفاهی زیادی است که می تواند انتظار شما از یک شهر را برآورده سازد اما این شهر در مقایسه با شهرهای بزرگ تر مانند تورنتو یا ونکوور برای زندگی مکانی بسیار ساکت تر و مقرون به صرفه تر است. thunder bay در کانادا توسط RE/MAX به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین بازارهای مسکن در کانادا برای یافتن خانه یا آپارتمان رؤیایی خود رتبه بندی شده است.

شهر تاندر بی کانادا دروازه شمال غربی است و ترکیبی از زندگی شهری و احساس زندگی در شهر کوچک را به ساکنانم که در آن جامعه اهمیت دارد. این بر روی استقبال از افراد با پیشینه های مختلف تمرکز دارد و فرهنگ ها را تجلیل می کند. همچنین خانه بسیاری از اولین ملل و جوامع بومی است.

شهر تاندر بی در کانادا امکاناتی باورنکردنی را برای جامعه ای که دران زندگی می کنند فراهم کرده است. همچنین شهر تاندر بی کانادا یکی از تمیزترین و سرسبزترین شهرهای این کشور است و جامعه ای پاک، سبز، زیبا و سالم را ترویج می کند که فرصت های اقتصادی را فراهم می کند، به تنوع احترام می گذارد و محله های مقرون به صرفه و امنی را ارائه می دهد که برای همه قابل دسترسی است.

thunder bay در کانادا یک سبک زندگی آرام اجتماعی با تأکید بر خانواده و تعادل را برای ساکنینش فراهم می آورد. این منطقه به دلیل طبیعت سرسبز و فعالیت های فضای باز مانند قایقرانی، اسکی، پیاده روی و حضور در فضای باز معروف است. بخش های سنتی در صنایع و تولید منابع طبیعی با موفقیت با بخش های دانش جدید و در حال تحول، آموزش و مراقبت های بهداشتی ترکیب می شوند و اقتصاد محلی متعادل و متنوع را ایجاد می کنند.

به ندرت می توان یک اقتصاد متنوع با آب وهوای نوآوری در شهرهای کوچک تر پیدا کرد، اما شهر تاندربی در کانادا این ویژگی ها را دارد! امروزه، شهر تاندر بی کانادا محل زندگی تولیدکنندگان بزرگ، مشاغل محلی، استودیوهای خلاق و رهبران بخش عمومی است. با میانگین زمان رفت وآمد 10 دقیقه، هزینه کمتر زندگی و اقتصاد رو به رشد، کارگران بیشتری در حال یافتن مشاغل هیجان انگیز در شهر تاندر بی کانادا هستند. از برق کارها و لوله کش ها گرفته تا حسابداران و متخصصان مراقبت های بهداشتی، فرصت های شغلی با درآمد مناسب در بخش های مختلف موجود است.

چگونه در شهر تاندر بی کانادا شغلی پیدا کنیم و شغل ایجاد کنیم

اقتصاد محلی

این شهر به عنوان بزرگترین شهر در شمال غربی انتاریو، یک جامعه پر جنب وجوش و در حال رشد است و مرکز تجاری، اداری و پزشکی منطقه است. از درختان گرفته تا حمل ونقل تا تحقیقات، بهداشت و علوم زیستی، thunder bay در کانادا درحال توسعه صنایع دانش بنیان خود، عمدتاً در زمینه های بیوتکنولوژی و پزشکی مولکولی است. این شهر محل پردیس غربی دانشکده پزشکی انتاریوی شمالی است، اولین دانشکده پزشکی که در یک نسل در کانادا افتتاح شد.

صنایع برتر این شهر تاندر بی کانادا عبارت اند از:

 • تحصیلات
 • حمل ونقل
 • ساخت
 • معدن
 • جنگلداری.

کارفرمایان اصلی در تاندر بی کانادا

در ادامه کارفرمایان برتر در این شهر آمده اند:

 • مرکز علوم بهداشت منطقه ای تاندر بی
 • هیئت مدرسه منطقه لیک هد
 • شهر خلیج تاندر بی
 • شرکت حمل و نقل
 • دانشگاه لیک هد
 • معدن طلای باریک هلمو (Barrick Hemlo)
 • راه آهن کانادا اقیانوس آرام

بازار مسکن شهر تاندر بی کانادا

محل زندگی شما در یک شهر مهم است. شما می خواهید به شغل، مدارس و سایر امکانات خود نزدیک باشید. اگرچه این شهر نسبت به دیگر شهرهای کانادا کوچک تر است اما هنوز هم محله ها و جوامع زیادی مانند پورت آرتور و فورت ویلیام برای انتخاب محل سکونت در این شهر وجود دارد. مناطق دیگری که در این شهر باید در نظر بگیرید آلگوما، سیمپسون-اگدن و وستفورت هستند.

آیا مسکن در تاندر بی، انتاریو گران است؟

مقرون به صرفه بودن یکی از ویژگی های جذاب زندگی در شهر تاندر بی کانادا است. بر اساس چهارمین نظرسنجی سالانه بین المللی دموگرافی هاوسینگ افوردبیلتی سروی (Demographia Housing Affordability Survey) در سال 2021 از بین 227 شهر بزرگ بین المللی شهری تاندربی درزمینه هزینه موردنیاز برای مسکن مقرون به صرفه رتبه 1 را کسب کرد.

یافتن مکانی برای اجاره در خلیج تاندر بی

اگرچه ممکن است به اندازه شهرهای بزرگ تر گزینه های زیادی برای انتخاب نداشته باشید، گزینه های اجاره مقرون به صرفه دارید. متوسط اجاره یک آپارتمان برای یک شخص مجرد 1150 دلار، 1 خوابه 1250 دلار، 2 خوابه 1350 دلار و 3 خوابه 1349 دلار است.

از رنتال نیوکامرز (Rentals for Newcomers) برای جستجوی واحدهای اجاره ای موجود در تاندربی می توانید استفاده کنید. همچنین می توانید قیمت اجاره فعلی را در تاندر بی پیدا کنید. هنگام اجاره، خرید بیمه اجاره کننده نیز مهم است. درحالی که بیمه اجاره کنندگان اختیاری است، بسیاری از صاحبان املاک ممکن است از شما بخواهند که یک بیمه نامه دریافت کنید.

رانندگی در خلیج تاندر بی، انتاریو

جاده های روستایی زیادی در thunder bay در کانادا وجود دارد. رانندگی گاهی اوقات به خصوص در ماه های زمستان می تواند چالش برانگیز باشد. با توجه به حیات وحش قابل توجه در منطقه، دقت بسیار زیاد حین رانندگی امری ضروری است. بزرگراه اصلی از طریق شهر بزرگراه 11/17 است که به عنوان بزرگراه تاندر بی نیز شناخته می شود. همه رانندگان برای استفاده از وسیله نقلیه باید گواهینامه رانندگی معتبر انتاریو داشته باشند.

فرهنگ و تنوع در خلیج تاندر بی

تنوع

همچنین تاندر بی ششمین جامعه از نظر فرهنگی متنوع، با قومیت های فنلاندی، ایتالیایی، اسکاتلندی، اوکراینی، لهستانی، فرانسوی، چینی و کرواتی در آمریکای شمالی است. حدود 4 درصد از جمعیت را اقلیت های تشکیل می دهند. نزدیک به 14,000 نفر فنلاندی تبار در این شهر وجود دارد که این شهر را به بزرگ ترین جامعه فنلاندی در کانادا تبدیل می کند. همچنین، این شهر همچنین دارای جمعیت بومی زیادی است که 13.2٪ از جمعیت را تشکیل می دهد.

مذهب

در شهر تاندر بی کانادا کلیساهای مسیحی از همه فرقه ها و همچنین یهودیان، هندوها، مسلمانان، بودایی ها و سیک ها و سایر فرقه ها در این شهر وجود دارد. حدود 80 درصد از ساکنان خود را مسیحی می دانند. می توانید با انجمن های چند فرهنگی محلی ارتباط برقرار کنید تا اطلاعاتی درباره جوامع مذهبی خاص، مکان های عبادت و سازمان های قومی فرهنگی در شهر بیابید.

آب وهوا در شهر تاندر بی کانادا

این شهر آفتابی ترین شهر در شرق کانادا با میانگین 2167 ساعت آفتابی در سال است. خورشید حتی در زمستان و برف ممکن است بیرون باشد. و درحالی که تابستان گرم می شود، در شب خنک است، که باعث می شود رطوبت کمتر و زندگی در این شهر راحت تر از سایر شهرهای کانادا باشد. میانگین دمای روزانه 14.8 درجه سانتی گراد (میانگین بالای 8.6 درجه سانتی گراد) در ژانویه و 17.6 درجه سانتی گراد (میانگین بالای 24.2 درجه سانتی گراد) در ژوئیه است.

در صورتی که شما هم قصد مهاجرت به شهر تاندر بی کانادا را داریدهمین حالا با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی ایلیا تماس حاصل فرمایید.

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *