تحصیل در کلگری

اگر همراه با فرزندتان به کلگری می‌روید، بهتر است بدانید که برای ثبت‌نام او گزینه‌های زیادی در کلگری وجود دارد. مدرسه‌های کلگری عمومی، خصوصی و دوزبانه هستند. مدرسه‌های مخصوصی هم برای ورزش، هنر و موسیقی وجود دارد. به‌طور کلی، کلگری ۲۴۷ مدرسه و ۲۷ دبیرستان دارد.

دانشگاه‌های کلگری

دانشگاه‌ها و کالج‌های کلگری شهرت زیادی بین دانشجوها دارند. کالج‌ سیت و کالج باو ولی کالج‌های این شهر هستند. برای درس‌خواندن در دانشگاه‌ها هم می‌توانید بین دو دانشگاه معروف کلگری و دانشگاه مونت رویال انتخاب کنید. برای شروع تحصیل در کانادا و زندگی دانشجویی در کلگری ماهیانه به ۱۸۸۱ دلار احتیاج دارید. همچنین می‌توانید در حین تحصیل کار پاره‌وقت پیدا کنید.

دانشگاه کلگری

معروف‌ترین دانشگاه این شهر، دانشگاه کلگری است. این دانشگاه بورسیه‌های خوبی به دانشجوهای خارجی می‌دهد و در دسته دانشگاه‌های دولتی کانادا قرار دارد. برای مهاجرت تحصیلی به کلگری می‌توانید از بین رشته‌های هنر، معماری، کسب‌وکار، حقوق، علوم پایه، دامپزشکی، پزشکی، پرستاری، مهندسی و مددکاری اجتماعی، رشته موردنظرتان را انتخاب کنید. اگر برای مقطع کارشناسی دانشگاه کلگری اقدام کنید، شانس کسب بورسیه‌های ۱۰ هزار دلاری و ۱۵ هزار دلاری خواهید داشت.

صالحه عطار

مهاجرت آنلاین یک جستجوگر هوشمند مطالب مهاجرتی است که با هدف آسان شدن دسترسی کاربران به محتوی مفید معتبرترین سایت‌های مهاجرتی کشور راه اندازی شده است. تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به سایت مرجع دریافت کننده مطلب میباشد.

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *