شرایط تحصیل در ونکوور کانادا

تجربه زندگی در ونکوور برای ایرانی‌ها یادآور زندگی دانشجویی است. چرا که دو دانشگاه بسیار مطرح دنیا که بریتیش کلمبیا و سایمون فریزر هستند، در این شهر واقع شده‌اند. دانشگاه بریتیش کلمبیا که بسیار شناخته‌شده است، به عنوان ۵ دانشگاه برتر کشور کانادا و ۵۰ دانشگاه مطرح جهان به شمار می‌رود.

علاوه بر این، دانشگاه سایمون فریزر نیز طی چندین سال اخیر هر ساله به عنوان برترین دانشگاه جامع کانادا معرفی می‌گردد. به این ترتیب افرادی که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در کانادا را دارند، قطعا یکی از شهرهای انتخابی آن‌ها زندگی در ونکوور است.

همچنین مدارس دبستان و دبیرستان متعددی در ونکوور وجود دارد که تحت پوشش دولت کانادا هستند و می‌توانند شاگردان ممتاز و برتر خارجی را پذیرش کرده و تحت حمایت خود درآورند. به این ترتیب ونکوور را می‌توان به عنوان یکی از شهرهای مطرح و شناخته‌شده برای ادامه تحصیل به شمار آورد.

صالحه عطار

مهاجرت آنلاین یک جستجوگر هوشمند مطالب مهاجرتی است که با هدف آسان شدن دسترسی کاربران به محتوی مفید معتبرترین سایت‌های مهاجرتی کشور راه اندازی شده است. تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به سایت مرجع دریافت کننده مطلب میباشد.

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *