یکی از روش‌های دریافت اقامت کانادا، راه‌اندازی کسب و کار در این کشور است. شما می‌توانید کار خودتان را راه‌اندازی کنید یا یک شرکت بخرید. در این مقاله درباره قوانین راه‌اندازی کسب و کار در کانادا و شرایط آن صحبت می‌کنیم. اگر ایدۀ کسب و کاری نو در ذهنتان دارید یا دوست دارید صاحب یکی از برندهای کانادایی شوید، اطلاعات این مقاله به شما کمک می‌کند.

شرایط راه‌اندازی کسب و کار در استان‌های کانادا

هر کدام از استان‌های مختلف کانادا شرایط جداگانه‌ای برای کارآفرینی دارند و این برنامه را تحت عنوان برنامه های استانی کانادا (PNP) ارائه می‌دهند. در این برنامه‌ها متقاضیان کارآفرینی طبق سیستم مشخصی امتیازبندی می‌شوند و اگر به امتیاز موردنظر نرسند، نمی‌توانند شرکت خودشان را ثبت کنند. در این بخش قوانین راه‌اندازی کسب و کار در استان‌های مختلف کانادا را به تفکیک توضیح می‌دهیم.

کسب و کار در استان انتاریو

با توجه به برنامۀ کارآفرینی انتاریو، شما باید در خارج از کانادا کسب و کار خودتان را داشته باشید و بعد بتوانید شرکتتان را در انتاریو هم ثبت‌کنید. اگر می‌خواهید بیزینس خودتان را در انتاریو داشته باشید، باید در ۶۰ ماه گذشته حداقل ۳۶ ماه سابقه کاری داشته باشید و ۱۲ ماه آن را کار مدیریتی انجام داده باشید. به‌علاوه، مدرک‌های سوابق کاری باید نشان دهند که شما مدیر شرکت بوده‌اید. توجه کنید که داشتن سوابق کاری غیرمدیریتی و غیرمرتبط با تجارت موردنظر در برنامۀ کارآفرینی استان انتاریو اهمیتی ندارد.

صالحه عطار

مهاجرت آنلاین یک جستجوگر هوشمند مطالب مهاجرتی است که با هدف آسان شدن دسترسی کاربران به محتوی مفید معتبرترین سایت‌های مهاجرتی کشور راه اندازی شده است. تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به سایت مرجع دریافت کننده مطلب میباشد.

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *