صبا

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در زمینه اخذ پذیرش در دانشگاه دالهاوزی به دست بیاورید، می‌توانید با موسسه مهاجرتی صباویزا تماس بگیرید و به کمک مشاوران باتجربه و حرفه‌ای این موسسه، به پاسخ تمام سوالاتتان دست بیابید.

مشاوره رایگان فرم ارزیابی تحصیلی

دانشگاه دالهاوزی یک مرکز دانشگاهی، تحقیقاتی و عمومی بزرگ در استان نوا اسکوشیا است. این استان در ساحل جنوب شرق کشور کانادا واقع شده‌است که شهر هلیفکس بزرگ‌ترین شهر این استان، مرکز استان و مرکز اقتصادی منطقه است و دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University در این شهر قرار دارد. به خاطر رشد صنعت در این استان، جذب مهاجر اهمیت زیادی دارد و باعث شده استان دارای فرهنگ‌های مختلفی باشد. در این استان قیمت مسکن پایین‌تر از شهرهای دیگر است. دانشگاه دالهاوزی دارای یک پردیس دانشکده پزشکی در سنت بیبلهیل کانادا، سه پردیس در هالیفاکس و یک پردیس در جان نیوبرانزویک است. دالهاوزی بیش از 4000 دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری حرفه‌ای را در 180 رشته تحصیلی و 12 دانشکده ارائه می‌دهد.

تاریخ دانشگاه دالهاوزی

تاریخ دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

دانشگاه دالهاوزی در سال 1818 به عنوان یک کالج غیرفرقه‌ای توسط ستوان فرماندار نوا اسکوشیا، جورج رمزی، تأسیس شد که یک دانشگاه تحقیقاتی و آموزشی است. این دانشگاه یکی از قدیمی‌ترین دانشگاه‌های کانادا است. دانشگاه دالهاوزی تا به امروز پیشرفت‌های زیادی داشته‌است به طوری‌که همواره توسط مجله Macleans کانادا، به عنوان یکی از ده دانشگاه برتر کانادا انتخاب می‌شود. اساس کار این دانشگاه تحقیقات نوآورانه همراه با آموزش پر محتوا و حس مسئولیت اجتماعی است. این دانشگاه برای دانشجویان برنامه‌های متنوعی در نظر می‌گیرد و 4000 دوره آموزشی در 12 دانشکده این دانشگاه ارائه می‌شود. در این دانشگاه همچنین بیش از 900 پروفسور وجود دارند که برنده جوایز علمی شده‌اند، بسیار کارآزموده هستند و خود را وقف علم و ارائه خدمات به دانشجویان کرده‌اند.

امروزه دو اتحادیه دانشجویی به نام اتحادیه دانشجویی دالهاوزی و انجمن دانشجویان تحصیلات تکمیلی دالهاوزی در دانشگاه وجود دارند که نشان‌دهنده علاقه دانشجویی هستند. دالهاوزی یک دانشگاه مختلط با بیش از 18000 دانشجو و 130‌هزار فارغ‌التحصیل از سراسر جهان است. یک برنده جایزه نوبل، 91 محقق رودز، تعدادی مقامات ارشد دولتی و رهبران تجاری، از جمله افراد برجسته‌ای هستند که در این دانشگاه درس خوانده‌اند.

افتخارات بسیاری که این دانشگاه در زمینه‌های مختلف کسب کرده‌ باعث‌شده دانشجویان زیادی خواهان اخذ پذیرش این دانشگاه باشند و این دانشگاه سالانه تعداد زیادی دانشجو از سراسر جهان می‌پذیرد. امروزه نزدیک به 19‌هزار دانشجو در رشته‌ها‌ و مقاطع مختلف این دانشگاه تحصیل می‌کنند. امروزه نیمی از بودجه این دانشگاه از طرف دولت، 41.2 درصد از هزینه‌های تحصیلی و شهریه دانشجویی و 9.8 درصد از منابع و بهره‌های عملیاتی تامین می‌شود.

 

دانشکده ‌های دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University دارای چهار پردیس در شهرهای هالیفاکس و ترورو است. این دانشگاه طیف گسترده‌ای از برنامه‌های دانشگاهی متنوع برای دانشجویان و دانش‌‌پژوهان ارائه می‌دهد و تلاش می‌کند آن‌ها را جذب و حفظ کند. بودجه تحقیقاتی این دانشگاه بیش از 190 میلیون دلار در هر سال است. این دانشگاه دارای 12 دانشکده است که این دانشکده‌ها عبارتند از:

 • دانشکده کشاورزی
 • دانشکده معماری
 • دانشکده هنر و علوم اجتماعی
 • کالج آموزش
 • دانشکده علوم کامپیوتر
 • دانشکده دندان پزشکی
 • دانشکده مهندسی
 • دانشکده بهداشت
 • دانشکده حقوق
 • دانشکده مدیریت
 • دانشکده پزشکی
 • دانشکده علوم

 

دانشگاه دالهاوزی کانادا بیش از 200 رشته تحصیلی برای مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دارد. پرطرفدارترین رشته‌هایی که این دانشگاه ارائه می‌دهد:

مهندسی، علوم گیاهی، غذایی و محیطی، علوم دامی و آبزیان.

 • معماری و برنامه‌ریزی
 • هنر و علوم اجتماعی

برنامه مطالعات کانادایی، گروه کلاسیک، گروه انگلیسی، گروه فرانسوی، گروه مطالعات جنسیتی و زنان، گروه آلمانی، گروه تاریخ، گروه مطالعات توسعه بین‌المللی، برنامه قانون، عدالت و جامعه، هنرهای نمایشی، گروه فلسفه، علوم سیاسی، مطالعات روسیه، جامعه‌شناسی و مردم‌شناسی اجتماعی، مطالعات اسپانیا و آمریکای لاتین.

مهندسی عمران و منابع، مهندسی برق و کامپیوتر، ریاضیات مهندسی و کار با اینترنت، مهندسی صنایع، مهندسی مکانیک، مهندسی فرآیند و علوم کاربردی و مهندسی زیست پزشکی.

بهداشت و عملکرد انسان، مدیریت بهداشت، علوم بهداشتی، علوم ارتباطات و اختلالات، پرستاری، کاردرمانی، داروسازی، فیزیوتراپی و کار اجتماعی.

بازرگانی، مدیریت اطلاعات، مدیریت دولتی و مطالعات منابع و محیط زیست.

 • پزشکی و داروسازی

گروه بیهوشی، مدیریت درد و پزشکی جراحی، گروه بیوشیمی و زیست‌شناسی مولکولی، گروه بیولوژیک، مهندسی زیست پزشکی، بهداشت و اپیدمیولوژی جامعه، بخش مراقبت ویژه، رادیولوژی تشخیصی، طب اورژانس، طب خانواده، علوم اعصاب پزشکی، گروه طب، میکروبیولوژی و ایمونولوژی، گروه زنان و زایمان، گروه چشم پزشکی و بینایی، گروه آسیب‌شناسی، گروه کودکان، گروه داروسازی، گروه فیزیولوژی و بیوفیزیک، گروه روان‌ پزشکی، گروه انکولوژی رادیولوژی، گروه جراحی و گروه اورولوژی.

گروه زیست‌شناسی، گروه شیمی، گروه علوم زمین، وزارت اقتصاد، برنامه علوم محیط زیست، برنامه امور دریایی، گروه ریاضی و آمار، گروه اقیانوس‌شناسی، گروه فیزیک و علوم جوی، گروه روان‌شناسی و علوم اعصاب

پردیس اصلی دانشگاه دالهاوزی Dalhousie Universityکانادا، شامل ساختمان‌های اصلی مثل دانشکده‌ها، امکانات ورزشی و اتحادیه دانشجویی می‌شود. پردیس سنت جان، که برنامه‌های مجموعه رشته علوم پزشکی دانشگاه در آن برگذار می‌شود یکی از گسترده‌ترین موسسات آموزشی پزشکی استان نوا اسکوشیا محسوب می‌شود. این مجتمع بزرگ آموزش عالی هر ساله تنها 30 دانشجو می‌پذیرد. در دانشکده پزشکی دالهاوزی تمامی خدمات و امکانات آموزشی فراهم شده‌است.

 

رنکینگ دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جهان سال 2022 که توسط موسسه مشاوره رتبه‌بندی شانگهای انجام گرفت، دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University، بین 400 دانشگاه برتر جهان و 17 دانشگاه برتر کانادا قرار گرفت. در سال 2022 بیش از 2500 دانشگاه رتبه‌بندی شدند که این دانشگاه بین 20 درصد دانشگاه‌های برتر جهان قرار گرفت. این دانشگاه در رتبه‌بندی جهانی موضوعات آکادمیک در کانادا رتبه اول و در اقیانوس‌شناسی رتبه 32 را کسب کرده‌است.

از تعداد دانشجویانی که هر سال در این دانشگاه ثبت نام می‌کنند، به طور متوسط 24 درصد دانشجویان بین‌المللی هستند. در سال 2021، 1118 نفر استاد در این دانشگاه حضور داشتند که 92 درصد اساتید هیئت علمی دارای مدرک دکتری بوده‌اند.

 

ددلاین دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

در بیشتر رشته‌های تحصیلی دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University برای ترم پاییز دانشجو می‌گیرند و متقاضیان بین‌المللی باید در سپتامبر تا اول آوریل، فرم پذیرش تحصیلی دانشگاه را برای ورود پرکنند و با مدارک اولیه برای مسئولان پذیرش تحصیلی دانشجویان بین‌المللی ارسال کنند. برخی رشته‌ها تاریخ پذیرش مشخصی دارند که از قبل اعلام می‌شود. معمولا رشته‌های زیر مجموعه هنر، علوم پایه و کامپیوتر در ماه ژانویه پذیرش دارند و متقاضیان باید تا 15 سپتامبر برای ثبت درخواست خود اقدام کنند. آخرین مهلت اخذ پذیرش در دانشگاه دالهاوزی برای هر ترم به شرح زیر است:

15 سپتامبر برای دانشجویان بین‌المللی و 15 نوامبر برای دانشجویان بومی

1مارس برای ثبت نام بورسیه تحصیلی، 1 آوریل پایان مهلت اخذ پذیرش دانشجویان بین‌المللی، 15 آوریل برای ثبت‌نام بورسیه‌های ورودی، 15 می آخرین مهلت ارائه مدرک مهارت زبان انگلیسی، ماه ژوئن برای ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود و 15 ژوئن آخرین مهلت ثبت نام در اقامتگاه‌های دانشگاه.

آخرین مهلت اخذ پذیرش به تفکیک رشته‌ها را در زیر بیان کرده‌ایم:

 1. 15فوریه برای رشته‌های علوم بهداشت
 2. 28 فوریه برای رشته‌های علوم پرستاری و دوره دامپزشکی
 3. 1 مارس برای رشته موسیقی و رشته معماری
 4. 15 مارس برای رشته علوم پزشکی
 5. 15 ژوئن برای رشته‌ علوم بهداشت

پذیرش دانشگاه دالهاوزی

پذیرش دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

قبل از ارسال درخواست پذیرش برای دانشگاه، بهتر است شرایط پذیرش دانشجو و شرایط تحصیل در کانادا را بررسی کنید تا الزامات را داشته باشید. مکاتبه و کسب رضایت اساتید برای اخذ پذیرش از مهم‌ترین مراحل اخذ پذیرش تحصیلی است. حداقل شرایط عمومی پذیرش عبارتست از:

 • اتمام دوره 12 پایه متوسطه و ارائه مدارک مقطع پیش‌دانشگاهی و دیپلم
 • حداقل معدل مورد نیاز (در اکثر رشته‌ها کسب حداقل 70 درصد معدل الزامی است ممکن است در برخی رشته‌ها این درصد بیشتر باشد.)
 • اثبات توانایی و مهارت در زبان انگلیسی

در برخی رشته‌ها ممکن است تعدادی شرایط دیگر هم الزامی باشد که قبل از ارسال درخواست بهتر است شرایط هر رشته را بررسی کنید. پذیرش در رشته‌های پرطرفدار دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University رقابتی است و ممکن است کسب حداقل نمرات کافی نباشد و بهتر است زودتر از موعد ددلاین برای پذیرش اقدام کنید.

 

پذیرش تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

حداقل شرایط برای اخذ پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد و تحصیلات تکمیلی در دانشگاه دالهاوزی عبارتست از:

 1. ترجمه کارنامه با ریزنمرات رسمی از مقطع تحصیلی قبلی
 2. انگیزه و اهداف شما از ادامه تحصیل
 3. توصیه نامه از طرف اساتید دانشگاهی
 4. رزومه و سوابق علمی درخشان مانند مقالات علمی و معتبر
 5. کسب حداقل میانگین نمره 3 در 60 ساعت مطالعه اعتباری
 6. مدرک مهارت زبان انگلیسی

 

آموزش و تحصیل در این دانشگاه به زبان انگلیسی است بنابراین مدارک اثبات مهارت زبان انگلیسی، یکی از اصلی‌ترین مدارکی است که باید به دانشگاه تحویل دهید. برخی از دانشجویان مثل دانشجویانی که زبان مادری آن‌ها نگلیسی است یا بیش از 4 سال در کشور انگلیسی زبان زندگی کرده‌اند و دانشجویانی که 3 سال متوالی را به صورت تمام وقت در یک مدرسه یا موسسه آموزشی انگلیسی زبان گذرانده‌اند از ارائه مدرک زبان انگلیسی معاف هستند. افرادی که شامل این معافیت نمی‌شوند لازم است در یکی از آزمون‌های استاندارد زبان انگلیسی شرکت کنند و حداقل نمره مورد نیاز را کسب کنند. نتایج آزمون‌ها باید قبل از مهلت پایانی اخذ پذیرش، به صورت مستقیم توسط دفتر آزمون به دانشگاه ارسال شود. نمرات تمامی آزمون‌های مهارت زبان انگلیسی تا دو سال پس از تاریخ اعلام نتیجه آزمون معتبر هستند. آزمون‌های مورد قبول این دانشگاه و حداقل نمره‌ای که باید کسب کنید عبارتست از:

 • آزمون بین‌المللی IELTS: حداقل نمره میانگین 5 که نمره هیچ بخشی کمتر از 6 نباشد.
 • آزمون TOEFL: حداقل نمره در آزمون کامپیوتری 273 و آزمون اینترنتی 90 که نمره هیچ بخشی کمتر از 20 نباشد.
 • آزمون Duolingo English Test: حداقل نمره 115 و نمره هیچ بخشی کمتر از 95 نباشد.
 • آزمون Michigan English Test (formerly MELAB): حداقل نمره 55
 • ارزیابی انگلیسی آکادمیک کانادایی ( (CAELآنلاین: حداقل نمره 70
 • آزمون زبان انگلیسی کانادایی برای دانش پژوهان و کارآموزان (CanTEST): 4.5
 • Pearson Test of English – Academic: حداقل نمره 61 که نمره هیچ بخشی کمتر از 50 نباشد.
 • C1: پیشرفته / C2: مهارت: حداقل نمره 180 که نمره هیچ بخشی کمتر از 170 نباشد.

 

بورسیه و کمک هزینه دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

در هر سال میلیون‌ها دلار برای کمک هزینه تحصیلی، بورسیه‌ها و جوایز، بین دانشجویان آینده‌دار دانشگاه توزیع می‌شود که این توزیع بر اساس شایستگی علمی انجام می‌شود و برای برخی از بورسیه‌ها معیارهای دیگری مثل مشارکت در جامعه، رهبری و احتیاجات مالی هم وجود دارد. دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University شرایط خوبی برای بورسیه تحصیلی ارائه می‌دهد که بسیار از این بورسیه‌ها در زمان پذیرش اعطا می‌شوند. با استفاده از این کمک هزینه‌ها می‌توانید مخارج تحصیل را تامین کنید و در برخی موارد این بورسیه‌ها مخارج زندگی را هم پوشش می‌دهند. بورسیه به دانشجویان دبیرستان، دانشجویان فعلی مقطع کارشناسی و دانشجویان فارغ‌التحصیل حرفه‌ای تعلق می‌گیرد. اخذ بورسیه تحصیلی دانشگاه و بورسیه تحصیلی کانادا رقابتی است و گاهی ممکن است داشتن حداقل شرایط، تضمینی برای اخذ بورسیه‌ها نباشد. برخی از بورسیه‌های این دانشگاه عبارتند از:

 • کمک هزینه همراه با پذیرش در دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

این کمک هزینه تحصیلی به افرادی تعلق می‌گیرد که میانگین نمرات بالایی در مقطع تحصیلی قبلی خود کسب کرده‌اند. ارزش این کمک هزینه تا 48 هزار دلار است که تا سه سال بعد هم می‌توان آن را تمدید کرد.

 • کمک هزینه تحصیل در دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

این کمک هزینه در طول تحصیل و بر اساس میانگین نمرات هر ترم به دانشجویان تعلق می‌گیرد. ارزش این کمک هزینه 500 دلار تا 2000 دلار است که در ماه‌های جولای و ژوئن تعیین می‌شود.

 • بورس تحصیلی Schulich Leader

شروع مهلت درخواست این بورسیه 27 ژانویه و آخرین مهلت و ددلاین آن 17 فوریه است. مبلغ این بورسیه 80 هزار دلار برای دانشجویان علوم پایه و ریاضی و 100 هزار دلار برای دانشجویان مهندسی است. این بورسیه به افرادی تعلق می‌گیرد که مستقیما از دبیرستان‌های کانادا وارد دانشگاه شوند.

 • بورسیه دانشجویان علوم کامپیوتر در مقطع کارشناسی

این بورسیه فقط به دانشجویان جدیدالورود رشته کامپیوتر تعلق می‌گیرد وآخرین مهلت برای درخواست این بورسیه 1 مارس است. ارزش مالی این بورسیه 5 هزار دلار است.

 • بورسیه‌های تشویقی

این بورسیه‌ها به دانشجویان با استعداد، پرتلاش و مستعد که در هر ترم تحصیلی نتایج خوبی را کسب کنند و معدل بالایی داشته باشند تعلق می‌گیرد.

 • بورسیه‌های ورودی

این بورسیه‌ها به دانشجویان جدیدالورود، بر اساس شایستگی و معدل ترم قبل تعلق می‌گیرد.

 • بورسیه‌های تحقیقاتی

این بورسیه‌ها به دانشجویانی که در کنار تحصیل خود، فعالیت‌های تحقیقاتی، پژوهشی و نگارش مقالات مختلف علمی را انجام می دهند تعلق می‌گیرد.

 • بورسیه دستیار مدرس

این بورسیه مختص دانشجویانی است که همزمان با تحصیل در کنار اساتید به دانشجویان ترم پایینی تدریس می‌کنند.

دانشجویان علاوه بر این بورسیه‌ها می توانند از وام‌های صندوق رفاه دانشجویی هم استفاده کنند.

هزینه اقامت دانشجویان دانشگاه دالهاوزی

هزینه تحصیل در دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

شهریه و هزینه تحصیل یک دانشجو در این دانشگاه از مهم‌ترین عواملی است که قبل از ارسال درخواست پذیرش باید آن را بررسی و برای آن برنامه‌ریزی کنید. هزینه‌های موجود در این دانشگاه بر اساس معیارهای مختلف متفاوت است که بعضی از هزینه‌ها به سبک زندگی دانشجو بستگی دارد. در دانشگاه‌های کانادا دانشجویان بین‌المللی بیشتر از دانشجویان داخلی هزینه دارند و برای هر رشته هزینه‌ها متفاوت است اما به صورت میانگین هر دانشجوی بین‌المللی بین 6 هزار تا 13 هزار دلار هزینه دارد.

دانشگاه در وب سایت خود سیستمی را تعبیه کرده که دانشجویان می‌توانند با وارد کردن درخواست‌هایشان، هزینه خود را به صورت اتوماتیک حساب کنند. این نکته مهم است که بدانید هزینه تحصیل شما بر اساس رشته، تعداد واحدها، کتب، لوازم نوشت افزار، اقامتگاه دانشجویی، حمل و نقل، هزینه‌های سرگرمی و سبک زندگی متفاوت است. اما شهریه برخی رشته‌ها به شرح زیر است:

 • هزینه دو ترم تحصیل در پاییز و زمستان به تفکیک رشته

کشاورزی 22 هزار دلار

معماری 26.8 هزار دلار

هنر و علوم اجتماعی 25.2 هزار دلار

علوم کامپیوتر 26.3 هزار دلار

مهندسی 29.7 هزار دلار

علوم زیستی 26.5 هزار دلار

مدیریت 25.6 هزار دلار

پرستاری 40 هزار دلار

 • شهریه سالانه و فول تایم برخی رشته‌های کارشناسی ارشد در دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

کشاورزی 21.6 هزار دلار

معماری 21.5 هزار دلار

هنر و علوم اجتماعی 21 هزار دلار

تجارت 22 هزار دلار

علوم کامپیوتر 22 هزار دلار

تجارت الکترونیک 21.8 هزار دلار

مهندسی 22.4 هزار دلار

علوم زیستی 21.8 هزار دلار

حقوق 19.6 هزار دلار

پرستاری 23 هزار دلار

 • شهریه برخی رشته‌ها در مقطع دکتری در دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

کشاورزی 11.2 هزار دلار

هنر و علوم اجتماعی 9.6 هزار دلار

علوم کامپیوتر 11.6 هزار دلار

مهندسی 12 هزار دلار

 

هزینه اقامت دانشجویان دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University

اکثر دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه از اقامت‌گاه‌های سنتی بیشتر استقبال می‌کنند که شامل اتاق‌های تک نفره و دو نفره است. در این اقامتگاه‌ها برنامه غذایی اجباری است. اقامتگاه‌های مدرن به صورت آپارتمان اداره می‌شوند که این اقامتگاه‌ها سبک زندگی خصوصی دارند و مستقل هستند. اگر دانشجویان بخواهند به صورت مستقل آپارتمان اجاره کنند باید بدانند اجاره آپارتمان یک خوابه در مرکز شهر 1407 دلار کانادا و خارج شهر 985 دلار کانادا است.

دانشجویان به طور ماهانه 70 دلار کانادا هزینه اتوبوس دارند. دانشگاه در شهر هالیفاکس قرار دارد که هزینه زندگی به صورت ماهانه برای یک خانواده 4 نفره در این شهر بدون اجاره محل اقامت 4260 دلار کانادا است. هزینه زندگی به صورت ماهانه برای یک نفر در این شهر 1192 دلار کانادا است.

 

ویزای تحصیلی

ویزای تحصیلی یا مجوز تحصیل در کشور کانادا سندی است که توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و شهروندی کانادا یا IRCC صادر می‌شود و به دانشجویان خارجی اجازه می‌دهد در دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی کانادا تحصیل کنند و در صورت امکان به دانشجویان اجازه کار در محوطه دانشگاه یا خارج از دانشگاه را می‌دهد. دانشجویان خارجی برای تحصیل در کشور کانادا باید ویزای تحصیلی کانادا را قبل از سفر اخذ کنند. اگر قصد دارید بیشتر از 6 ماه در دانشگاه دالهاوزی Dalhousie University تحصیل کنید لازم است ویزای تحصیلی معتبر داشته باشید. دانشجویان خارجی برای شرکت در آموزش آکادمیک، حرفه‌ای در یک موسسه آموزشی تعیین‌شده در کانادا که بیشتر از 6 ماه طول می‌کشد باید مجوز تحصیل دریافت کنند. درخواست برای دریافت مجوز تحصیل باید قبل از شروع تحصیل انجام شود. اداره مهاجرت کانادا دو نوع ویزای کانادا را برای تحصیل در این کشور در نظر گرفته‌است که عبارتست از:

ویزای دانش‌آموزی کانادا: برای تحصیل افراد زیر 18 سال، در تمام مقطع تحصیلی در مدارس کانادا

ویزای دانشجویی کانادا: برای تحصیل افراد بالای 18 سال در تمام مقاطع تحصیلات عالی مثل کالج‌ها، دانشگاه و موسسات آموزشی معتبر

برای امتیاز دهی به این پست کلیک کنید

[امتیاز: 0 میانگین: 0]

صبا

مهاجرت آنلاین یک جستجوگر هوشمند مطالب مهاجرتی است که با هدف آسان شدن دسترسی کاربران به محتوی مفید معتبرترین سایت‌های مهاجرتی کشور راه اندازی شده است. تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به سایت مرجع دریافت کننده مطلب میباشد.

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *