مهاجرت کاری بدون مدرک زبان از طریق برنامه اکسپرس انتری

برنامه اکسپرس انتری را می توان به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه های مخصوص مهاجرت به کانادا در نظر گرفت. به صورت کلی این مورد از روش های مهاجرت کاری به کانادا بدون مدرک زبان، به کاربران اجازه می دهد تا از بدو ورود اقامت دائم دریافت نمایند. این روش مهاجرتی نه تنها سرعت بالایی دارد، بلکه به شما کمک می کند تا خیلی راحت وارد کانادا شوید. در طی این سیستم، همه ویژگی های فردی، اخلاقی و حرفه ای متقاضی مورد بررسی قرار می گیرد. داشتن مدرک زبان یک امتیاز مثبت در این سیستم به حساب می آید ولی یک مسئله الزامی نیست.

اقامت کاری از طریق برنامه تحرک بین المللی

در نهایت، اگر شما هم به دنبال دریافت ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان هستید، می توانید از روش تحرک بین المللی یا IMP استفاده کنید. این برنامه توسط دولت کانادا و به منظور دریافت نیرو های تازه وارد ایجاد شده است. به صورت کلی، در طی این پروسه کارفرمایان بدون نیاز به LMIA، می توانند نسبت به استخدام یک کارگر اقدام نمایند. این روش مهاجرتی هم موقت بوده و به صورت دائم نمی باشد. به خاطر داشته باشید که دنبال کردن این پروسه می تواند یک سری مسئولیت های قانونی را برای کارفرما ایجاد نماید.

صالحه عطار

مهاجرت آنلاین یک جستجوگر هوشمند مطالب مهاجرتی است که با هدف آسان شدن دسترسی کاربران به محتوی مفید معتبرترین سایت‌های مهاجرتی کشور راه اندازی شده است. تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب متعلق به سایت مرجع دریافت کننده مطلب میباشد.

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *