دسته بندی محصولات

آموزش مقدماتی زبان المانی

آموزش مقدماتی زبان المانی

در بخش آموزش مقدماتی شما حروف زبان آلمانی‌ و نحوه تلفظ آن آشنا خواهید شد. در ادامه خواهید آموخت که صدای حروف در صورتی‌ که با هم در کلمه باشند چگونه بیان خواهد شد. و در ادامه با آموزش چند فعل کاربردی و ضمیر خواهید توانست چند جمله کوتاه بسازید.

 دوره مقدماتی اموزش زبان آلمانی سایت مهاجرت آنلاین دارای مبانی پایه و اصلی زبان آلمانیست که شامل 
- خواندن و بیان حروف الفبای زبان آلمانی
-ضمایر شخصی
-افعال کمکی sein و haben 
-نحوه صرف افعال در زمان حال 
و...
خواهد بود.

در این بخش علاوه بر آموزش مقدماتی زبان آلمانی که به صورت رایگان جهت یادگیری زبان آلمانی‌ در اختیار شماست، اپلیکشن‌های بسیار مفید و کاربردی با چندین سایت آموزشی معتبر رو به شما معرفی‌ و نحوه کار با آن را به شما آموزش میدهیم. این مطلب به شما در یادیگیری زبان آلمانی و آموزش آن کمک بزرگی‌ خواهد کرد. باید این مهم رو در نظر داشته باشید که آموزش زبان کاری زمان بر بوده و شما باید با پشتکار و روزانه برای آن اقدام کنید. ما در اینجا تلاش داریم که آموزش زبان را برای شما نه تنها آسان بلکه متنوع و سرگرم کننده هم باشد. ما به شما توصیه می‌کنیم که برای دریافت بازده بهتر هر روز، تا نیم ساعت وقت برای آموزش زبان بگذارید. آموزش پیوسته یعنی روزانه ولو در زمان کم بسیار مفید تر از آن است که شما در هفته یک یا دو بار ولی‌ برای چند ساعت برای آن وقت بگذارید. نکته دیگری که کارشناسان مهاجرت آنلاین به شما توصیه کرده و در بخش‌های آموزش هم به آن توجه بسیاری شده این است که جهت تنوع و بازدهی بهتر از منابع متفاوت،مثل سایت ها، اپ‌ها و غییره به صورت مشترک استفاده کنید. این شیوه از خسته کننده بودن یاد گیری زبان کاسته و سطح آموزش را افزایش میدهد.

در این بخش همچنین به شما سازمان‌های معتبر جهت دریافت مدرک زبان آلمانی‌ که مورد تایید سفارت آلمان بوده و نحوه ثبت نام در آنها و دیافت نوبت امتحان آموزش داده شده است. توجه داشته باشید که باید برای دریافت وقت امتحان از چند ماه قبل اقدام کنید. تمامی نکاتی‌ که باید در مورد ثبت نام به آن توجه کنید در ویدئو آموزشی کاملا تشریح شده است.

تیم آموزشی مهاجرت آنلاین برای شما آرزوی موفقیت در زمینه یادگیری زبان آلمانی دارد. در صورتی‌ که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید حتما از طریق تماس با ما سوالات خود را مطرح کنید و ما در کوتاهترین زمان به شما پاسخ خواهیم داد.


کادر آموزش زبان امیدوارست که با این سری ویدئو های آموزشی، پایه گذاری اموزش و یادگیری زبان آلمانی انجام داده شود.

 

این دوره در حال برگزاری است و هر بخش پس از ضبط منتشر خواهد شد .


جهت دانلود وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید

سرفصل های این دوره :

 • 1 -

  الفبای زبان آلمانی

  رایگان 00:22:00
 • 2 -

  آواگروه زبان آلمانی

  رایگان 00:40:53
 • 3 -

  ضمیر شخصی

  رایگان 00:08:00
 • 4 -

  فعل های sein و haben

  رایگان 00:16:43
 • 5 -

  زبان آلمانی - سلام و احوالپرسی

  رایگان 00:14:24
 • 6 -

  آشنایی در زبان آلمانی

  رایگان 00:14:32
 • 7 -

  آموزش زبان آلمانی - اپلیکشن‌های مفید

  رایگان 00:38:14
 • 8 -

  آموزش زبان آلمانی - سایت‌های مفید

  رایگان 00:23:03
 • 9 -

  دریافت مدرک زبان آلمانی - موسسات مورد تایید سفارت

  رایگان 00:22:50
 • 10 -

  اعداد طبیعی در زبان آلمانی

  رایگان 00:28:52

نظرات کاربران

جهت درج نظر باید وارد سایت شوید