دسته بندی محصولات

اموزش اخذ ویزای المان

اموزش اخذ ویزای المان

در این بخش از اموزش سعی‌ می‌کنیم که شما رو در مورد دریافت ویزای المان و مدارکی که نیاز دارید راهنمایی کنیم.

اخذ ویزا به خودی خود کار سختی نیست، اما متاسفانه بسیاری از افراد فکر می‌کنن که این کار تنها با مراجعه به شرکت‌ها و یا کسانی‌ که ادعا میکننن دارای روابطی در سفارت‌ها هستند امکان پذیره و در غیر این صورت شما رجکت خواهید شد. باید این رو به شما بگیم که تمام این حرف‌ها تنها راهی‌ برای کسب در آمد میباشد که به خودی خود هم ایرادی نداره. ولی‌ ما اینجا میخوایم بهتون یاد بدیم که چطور خودتون با وصل بودن به اینترنت میتونید کار‌ها رو انجام بدید.

دلیل اینکه با درخواست ویزا موافقت نمی‌شه در بیش از ۸۰% تکمیل نبودن مدارکی هست که باید حتما درست و با دقت تکمیل و ارائه بشن.

در این مجموعه سعی‌ می‌کنیم با یک سری ویدئو‌های آموزشی و مقالات کل پروسه دریافت ویزای کاری را به شما آموزش بدیم

در این اموزش با مفاهیم زیر اشنا میشود:

دریافت وقت سفارت آلمان

اخذ ویزا و انواع ان ها

ویزا کارت چیست؟

مدارک مورد نیاز ویزا کار المان

لطفا این ویدئو رو با دقت ببینید و در تکمیل کردن فرم ها، مدارک و ترتیب آنها بسیار هوشیار و با دقت عمل کنید.

 

دریافت وقت سفارت آلمان

در این دوره اموزش به شما آموزش خواهیم داد که چگونه جهت دریافت وقت سفارت از سیستم تعیین وقت آنلاین استفاده کنید. بدون پرداخت هزینه، بدون واسطه ، قانونی‌ و کاملا فوری در کمترین زمان برای تعیین وقت مصاحبه خود جهت دریافت ویزا آلمان اقدام کنید.

اگر تصمیم دارید با توجه به قوانین جدید مهاجرتی کشور آلمان درخواست ویزا نمایید، به  شما توصیه می‌کنیم که هر چه سریعتر درمورد گرفتن وقت سفارت اقدام نمایید. با توجه به اطلاعات و جدول زمانی‌ دریافت وقت که سفارت آلمان در تهران آن را منتشر کرده و در ویدئو هم به آن اشاره کردیم، اگر شما هم اکنون هم اقدام به دریافت وقت نمایید، نوبت شما جهت مصاحبه بیش از ۱۲ ماه طول خواهد کشید. این موضوع به دلیل تعداد زیاد متقاضی‌ها می‌‌باشد. به همین دلیل مهاجرت آنلاین به شما توصیه می‌کند هر چه سریعتر در مورد وقت سفارت اقدام کنید

توجه داشته باشید که در هنگام رزرو وقت شما به مدارک خاصی‌ نیاز ندارید و پس از انجام امور مربوط به تعیین وقت سفارت چیزی حدود یک سال جهت تکمیل مدارک  وقت خواهید داشت که با تلاش خود، کمک مشاورین و آموزش‌های مهاجرت آنلاین در مسیر تکمیل پرونده و دریافت ویزا موفق خواهید بود

نکته مهمی‌ که باید در هنگام تعیین وقت به آن توجه ویژه داشته باشید آدرس ایمیل و پسورد شما است. پس از پر کردن و ارسال فرم آنلاین، سفارت برای شما ایمیل تایدیه وقت را ارسال خواهد کرد. اولین ایمیل بعد از نیم ساعت به دست شما خواهید رسید. اما ایمیل اصلی‌ که وقت مصاحبه در آن قید شده چهار تا شش هفته قبل وقت مصاحبه یعنی‌ حدودا بعد از یک سال برای شما ارسال خواهد شد. پس از آن شما یک هفته وقت خواهید داشت تا وقت را تایید کنید در غیر این صورت نوبت شما کنسل خواهد شد. به همین دلیل بسیار مهم است که شما به ایمیل خود در هر زمان دسترسی‌ داشته باشید.

در صورتی‌ که تمایل داشته باشید میتوانید از طریق ایمیل و بخش تماس با  ما در ازای پرداخت مبلغ دویست هزار تومان دریافت وقت سفارت را به عهده مهاجرت آنلاین بگذارید.

 

این دوره در حال برگزاری است و هر بخش پس از ضبط منتشر خواهد شد .

 

جهت دانلود وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید

سرفصل های این دوره :

نظرات کاربران

جهت درج نظر باید وارد سایت شوید