دسته بندی محصولات

اموزش کاریابی انلاین در کشور المان

اموزش کاریابی انلاین در کشور المان

به کاریابی آنلاین خوش آمدید

در اینجا مشاورین ما با تهیه مطالبی که به صورت ویدئو یا مقاله برای شما آماده کردن به شما آموزش میدن که چطور خودتون تو ایران میتونید از همین لحظه واسه پیدا کردن شغلی‌ مناسب با دانش ، تجربه وعلاقتون شغلی‌ رو واسه خودتون دست و پا کنید . این مطلب میتونه واسه شما خیلی‌ مفید باشه . با توجه به قوانین جدید شما فرصت خواهید داشت ظرف مدت ۶ ماه شغلی‌ برای خود پیدا کنید. اما در تمام مدت اقامت شما در آلمان تا پیدا کردن شغل ظرف این ۶ ماه ، شما مجبور هستید که هزینه زندگی‌ خود رو پرداخت کنید. نباید اینو فراموش کنیم که هر چند میزان در آمد در آلمان بالا هست ولی‌ به همین میزان هم زندگی‌ در اروپا هزینه داره . منظورم اینه که اگر شما قرار باشه با ارزش تومان در آلمان حتا برای چند ماه زندگی‌ کنید هزینه تون  بدون در آمد به یورو بسیار دشوار و سر سام آور خواهد بود .

به زبون ساده تر اگه شما هزینه زندگی‌ یه نفر تو آلمان رو واسه ۳ ماه حساب کنید چیزی حدود ۳۰۰۰ یورو خواهد بود . حالا خودتون میتونید اینو به تومان تبدیل کنید.

ولی‌ اگر شما از همین الان واسه پیدا کردن کار دست به کار بشید چند تا کار مهم واسه خودتون انجام دادید .

 اگه شما بتونید کاری رو پیدا کنید اقامت شما بدون مشکل به محض ورود به آلمان تا مدت قرارداد شما تمدید می‌شه و دیگه نگران این موضوع نیستی‌. در ضمن شانس اینکه کار خوبی‌ پیدا کنی‌ با کسب تجربه میره بالا. پس هر چی‌ زود تر شروع کنی‌ بهتره . نباید فراموش کنیم  که اگه ظرف مدت شش ماه نتونید کاری پیدا کنید ویزا دیگه تمدید نمی‌شه و این همه زحمت به هدر میره.

پس راستش منطقی‌ که از همین الان به فکر باشید و ما امیدواریم که مطالب و ویدئوهای آموزشی به شما در این راه یاری رسان باشن .

در این قسمت ما به شما مطالب زیر رو آموزش میدیم :

چطور میزان در آمد در شغلی‌ که به اون مهارت دارید رو ارزیابی کنید

چطور از طریق سایت های معتبر و مرجع دنبال کار بگردید

به چه نکات و مطالبی باید هنگام جستو جوباید توجه کنید

چطور میتونید رزومه آنلاین درست کنید

و بسیار مطلب جالب و البته مهم دیگه که کارشناسان و مشاورین مهاجرت آنلاین واستون آماده کردن

 

این دوره در حال برگزاری است و هر بخش پس از ضبط منتشر خواهد شد .

 

 


جهت دانلود وارد سایت شوید و یا ثبت نام کنید

سرفصل های این دوره :

نظرات کاربران

جهت درج نظر باید وارد سایت شوید