دسته بندی محصولات

احزاب حاکم آلمان بر سر قانون مهاجرت به توافق رسیدند

پس از ماه‌ها بحث و جدال بالاخره احزاب دولت ائتلافی آلمان موافقت خود را با پیش نویس قانون جدید مهاجرت کاری آلمان  اعلام کردند . 

به این ترتیب نمایندگان احزاب دولت ائتلافی متشکل از احزاب دمکرات مسیحی‌ ، سوسیال مسیحی‌ و سوسیال دمکرات آلمان موافقت  خود را با قانونی که از این پس ورود نیروهای متخصص مورد نیاز آلمان را تسهیل مینماید ، اعلام نمودند .

این قانون در واقع بر داشتی از قانون مهاجرت کشورهایی چون کانادا و نیوزلند می‌باشد ،

بر اساس این طرح تخصص افراد و نیاز اقتصاد آلمان مهمترین عامل ورود افراد به آلمان می‌باشد و به این ترتیب از این پس مدارک تحصیلی‌ با سرعت بیشتری ارزشیابی  میگردند و آموزش زبان آلمانی پیش از ورود افراد به آلمان آغاز میگردد.

به گزارش روزنامه‌های آلمانی طرح احزاب ائتلافی دولت  آلمان روز سه شنبه یازدهم مهر برابر با سوم اکتبر به رای گذاشته میشود ، در این طرح آماده است ، نیروهای متخصص هم اکنون در اقتصاد آلمان فعال بوده و به این کشور در رقابت با دیگر کشورهای جهان یاری میرسانند .

در این طرح درباره پناهجویانی که در آلمان حضور دارند نیز صحبت شده است  ،( ما به جدایی رسیدگی به امور پناهجویان و متخصصان خارجی‌ باور داریم). اما نکته ایی که در این طرح جهت پناهجویانی که با درخواست پناهندگی آنها موفقت نشده است قابل تامل می‌باشد این است که پناهجویان در صورت ادغام در جامعه آلمان  و دریافت نکردن انواع کمک‌های مالی‌ از دولت آلمان و پرداخت هزینه‌های خود میتوانند در این کشور زندگی‌ کنند .این احزاب در واقع میگویند که نمیخواهند آلمان مرکزی برای مهاجران غیر متخصص دیگر کشورها باشد .